Reference

úspěšných absolventů našich kurzů

Eva Kameniczská:  Poděkování:  Výrazně se mi změnil život, a to doslova. Krása, zdraví, sebevědomí...bez skalpelu nebo jiných zásahů. Změnila jsem se i vnitřně, jsem šťastná, vyrovnaná, hodně se směju. Jedinou investicí byla má pevná vůle a víra. Jak jsem to dokázala? V roce 2019 se mi náhodou dostala do rukou kniha Světlany Mihulové "Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé ". Byla jsem hodně zvědavá, zda to bude všechno tak fungovat? Docela se zdálo, že to bude jednoduché...ale nebylo, opak byl pravdou. Byla to tvrdá dřina, často jsem to chtěla i vzdát. Ale postupně se zacalo dařit, pozorovala jsem první změny. Později jsem ještě úspěšně absolvovala její Lektorský kurz. Mnohokrát jsem se setkala s otázkou "Kde na to bereš čas"? Na to jen jedna odpověď "Kdo chce, čas si najde". Vždyť udělat něco pro sebe, své zdraví a krásu, je to nejlepší, co můžeme udělat. Cvičit můžeme doma, v autě, v práci. Co je pro mě největším odměnou?-vypadám lépe, mladší, sebevědomější-zpětná vazba mého okolí -lépe vidím! Toto je opravdu velkým bonusem, dokážu číst i pracovat bez brýlí. - své zkušenosti mohu předávat i jiným ženám. Má vlastní proměna je mou velkou reklamou a důvodem, proč za mnou chodí. Děkuji Světlano                                                                                                                      Proměna - posílám několik fotek od 2019 - 2022                                                

2019
2019
Konec roku 2019
Konec roku 2019
2020
2020
2020
2020
2021
2021
2022
2022

Martina Cichrová: Kurz Instruktor obličejové jógy doporučuji. Po boku profesionální trenérky Světlanky se naučíte nejen skvěle ovládat cviky, trénovat, poznávat svaly, ale získáte i spoustu cenných informací, jak se cítit a vypadat skvěle a tuhle osvětu poté šířit dál. Děkuji Martina

Janette L. - "Když jsem si zacvičila se Světlanou na youtube, řekla jsem si, tuto ženu chci mít ve svém obýváku a cvičit s ní."

Marie B. - Paní Světlana jej vedla kurz skvěle, moc se mi to líbilo. Když člověk cvičí delší dobu a pravidelně, jsou vidět nádherné výsledky. Moc díky. 

Renáta M. - velice děkuji za parádní, luxusní kurz.

Luca, 36 let - matka na mateřské dovolené - "Díky, Světluš, za Tvou výbornou práci. Díky tvému tréninku obličejové gymnastiky má pleť je opět pevná a téměř mi zmizely nosoretní rýhy. Vypadám výborně i bez botoxu. Tato investice se opravdu vyplatí. Světlana je lidsky příjemný člověk a profesionál na svém místě. Moc děkuji a všem doporučuji."

K.B - Kurz se mi moc líbil, děláte to velmi přirozeně, nenásilně a vytváříte příjemné prostředí. Já v obličejovou jógu věřím a jde to vidět i na vašem obličeji, že to má smysl. Děkuji moc a těším se na druhý kurz. Přeji Vám mnoho spokojených zákaznic. Všem doporučuji absolvovat minimálně Základní kurz Obličejové jógy SELAVIS pro začátečníky.

Marie, 58 let - lékařka - "Doporučuji všem, kterým záleží na zdraví i mladistvé vizáži. Světlana je velmi zkušená žena a trenérka s lidským přístupem. Okolí mi říká, že vypadám do 50 let věku a já se cítím výborně! Můj plán je následovný: Cvičím denně 15 minut po ránu při běžných ranních činnostech. V autě do práce cca 5 minut. 2x týdně mám trénink se Světlankou přes SKYPE. Absolutní spokojenost se službami SELAVIS. Doporučuji!"

Petr, 45 let - obchodník- "Začal jsem cvičit funkční cvičení před 3 měsíci kvůli migrénám. K funkčnímu tréningu mi byla nařízena i obličejová jóga. Byl jsem skeptický a navíc mi to přišlo neakční. Světlano, děkuji za perfektní vedení a přístup. Jsem klasik chlap, sám bych necvičil. Cítím se a vypadám mnohem lepé. Rád k Vám chodím."

Lucie, 48 let - prodavačka - "Prodělala jsem mozkovou příhodu a začala jsem cvičit s paní Světlankou před dvěma měsíci 3x týdně. Cvičíme funkční trénink i obličejovou jógu. To, že vypadám lépe je po mě příjemný bonus. Mnohem důležitější je, že má pohyblivost v tváři i koordinace těla je lepší. Mé schopnosti se zlepšují. Ta holka to umí. Děkuji a doporučuji."

Y.K - všem doporučuji Základní kurz Obličejové jógy pro začátečníky. Světlanka je naprosto úžasná osůbka a trpělivě i několikrát vysvětlí co a jak, tak ať každý pochopí správnost cviku...a všechno s úsměvem jde líp. Děkuji a těším se na další trénink a setkání.

Monika, 48 let - asistentka - "Po plastice horních víček mé oči vypadaly stejně. Bohužel jedno oko mi prostě jinak reagovala při mimice. Začala jsem cvičit s paní Světlankou a moc jsem nevěřila, že se to zlepší. Po měsíci cvičení konstatuji, že rozdíl je téměř nepostřehnutelný a opravdu vypadám mladší a svěží! Děkuji moc, budu Vás doporučovat dál."

Marie B. - Účastnila jsem se základního online kurzu obličejové jógy pro začátečníky. Paní Světlana jej vedla skvěle, moc se mi to líbilo a určitě budu pokračovat. Když člověk cvičí delší dobu a pravidelně, jsou vidět výsledky. Moc díky.

Veronika N. - Dobrý den, Světlano! Chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše videa a knihu, našla jsem tam přesně to, co jsem hledala. Máte to moc pěkně a přehledně zpracované. Moc se mi v knize Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé líbí ta přehlednost, vysvětlené souvislosti, doporučila jsem Vás kamarádkám, moje maminka také noc ocenila.

Podívejte se, jaké kurzy pro vás máme!